Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку

НОВИНИ

Все тільки починається!

Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України завершує свою діяльність (за рішенням Мінекономрозвитку про ліквідацію мережі РЦІР, прийнятому міністром Абромавічусом у грудні 2015).

Детальніше
 

ХРЦІР взяв участь круглому столі «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: населення, соціальний захист і зайнятість»

14.07.2016 директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, член Робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року Олександр Дудка виступив під час круглого столу з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: населення, соціальний захист і зайнятість».

Детальніше
 

ХРЦІР взяв участь круглому столі «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: житлово-комунальне господарство, екологія, інженерна інфраструктура та транспорт»

13.07.2016 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, член Робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року Олександр Дудка виступив під час круглого столу з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: житлово-комунальне господарство, екологія, інженерна інфраструктура та транспорт».

Детальніше
 

ХРЦІР взяв участь круглому столі «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: молодь»

08.07.2016 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, член Робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року Олександр Дудка виступив під час круглого столу з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: молодь».

Детальніше
 

ХРЦІР взяв участь круглому столі «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: наука і освіта»

07.07.2016 в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, член Робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року Олександр Дудка виступив під час круглого столу з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: наука і освіта».

Детальніше
 

ХРЦІР взяв участь круглому столі «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: бюджет та інвестиції»

30.06.2016 в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, член Робочої групи з розробки Стратегії розвитку м. Харкова до 2020 року Олександр Дудка виступив під час круглого столу з обговорення основних напрямків розвитку м. Харкова «Розробка Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року: бюджет та інвестиції».

Детальніше
 

Сторінка 1 з 83