Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку

НОВИНИ

Все тільки починається!

Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України завершує свою діяльність (за рішенням Мінекономрозвитку про ліквідацію мережі РЦІР, прийнятому міністром Абромавічусом у грудні 2015).

Ми сподівались, що нове керівництво Мінекономрозвитку знайде шляхи трансформації мережі РЦІРів в мережу Агенцій регіонального розвитку – для збереження майна та кваліфікованого персоналу (я навіть запропонував дорожню карту, як це зробити), але…

Під час нашої довготривалої ліквідації, коли у складі центру залишилось лише три «ліквідатора», ми зробили декілька важливих для Харківської області речей:

  1. Розробили методичні рекомендації з підготовки проектів для залучення коштів Державного фонду регіонального розвитку за проектним напрямком «Створення Агро-логістичного центру»
  2. Ініціювали розробку «Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року» і забезпечили організаційний супровід проведення 12 круглих столів за участі фахівців міськвиконкому, громадськості і незалежних експертів у головних напрямках розвитку – тобто організували розробку стратегії за європейською методологією (відеозаписи та рішення дивіться на www.strategy.kharkiv.ua)
  3. Ініціювали проведення Конкурсу інноваційно-інвестиційних проектів для залучення коштів іноземних та вітчизняних інвесторів в розвиток міста Харкова, забезпечили участь у ньому авторів 198 проектних ідей та надали їм консультації щодо розробки бізнес-планів (зараз конкурс перейшов у фінальну фазу – оцінки бізнес-планів www.strategy.kh.ua)
  4. Ініціювали проведення Міжнародного форуму «Харків – стратегія успіху» для представлення проекту Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року громадськості та міжнародним експертам.
  5. Організували підготовку до проведення VIII Міжнародного економічного форуму «ІННОВАЦІЇ. ІНВЕСТИЦІЇ. ХАРКІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ!», який відбудеться у Харкові 23 вересня 2016 року (www.led.org.ua).

Все це і ще багато чого зробив Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку, що ліквідовується. Завтра нашого ХРЦІР вже не буде, але я гадаю, що головне не статус, а бажання працювати – працювати на майбутнє.

Адже наш девіз: Роби що можеш, з тим що маєш, там де ти є!
Олександр Дудка